RIHANNASERBIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RIHANNASERBIA

Najbolji srpski forum i fsn klub o rihanni
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna

Ići dole 
+2
~Rihanna Admin~
....MissCullen.....
6 posters
AutorPoruka
....MissCullen.....

....MissCullen.....


Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 29
Datum upisa : 16.03.2009

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptyPon Mar 16, 2009 9:21 pm

Advokatski tim Krisa Brauna (19) koji je optužen za napad i pretnje , braniće svog klijenta argumentom da je incident koji se dogodio između njega i Rijane "samo ljubavna čarka".

Kako prenose svetski tabloidi, advokatski tim mladog muzičara tražiće odbacivanje optužnice argumentom da je sve što se dogodilo 8. februara ove godine "nesporazum između dvoje ljudi koji se ludo vole".

Iz ovog razloga su Braunovi advokati, koji su radili na slučaju zlostavljanja Majkla Džeksona, zatražili saslušanje u sudu u Los Anđelesu sledeće nedelje, jer sumnjaju da će "fer suđenje nakon objavljenih Rijaninih fotografija biti prosto nemoguće".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
~Rihanna Admin~
Zlatni clan
Zlatni clan
~Rihanna Admin~


Ženski
Broj poruka : 76
Godina : 28
Lokacija : VALJEVO
Datum upisa : 09.12.2008

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptyUto Mar 17, 2009 4:19 pm

ccc..e ala su bezobrazni...onaj chris brown warao rihannu i sad joj se izvinjava..strasno..jos hoce i adwokate..
Nazad na vrh Ići dole
https://rihannaserbia.forumsr.net
Nina93
Admin
Nina93


Ženski
Broj poruka : 68
Godina : 30
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 05.03.2009

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptySre Mar 18, 2009 10:05 pm

Xexexexex pa da....

Budale.....xD
Nazad na vrh Ići dole
Jowana

Jowana


Ženski
Broj poruka : 17
Godina : 27
Datum upisa : 18.04.2009

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptySub Maj 16, 2009 2:39 pm

Men se prwo cinilo da je Chris zanimljiw.A kada sam cula za swadju nisam mogla da werujem.E a onda sam otisla na gugl i widela slike.Katastrofa. Jadna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad(SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad:
Nazad na vrh Ići dole
Yow@n@

Yow@n@


Ženski
Broj poruka : 10
Godina : 28
Lokacija : my room....
Datum upisa : 14.06.2009

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptyNed Jun 14, 2009 10:18 pm

ja ga nisam volela,a kada je postao rihannin decko,postao mi je ok....nisam znala da je u stanju to da joj uradi..da pretuce devojku...uzas!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIy0*




Ženski
Broj poruka : 22
Godina : 26
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 05.07.2009

Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna EmptyNed Jul 05, 2009 7:54 pm

ON MI JE SLADAK...NA JEDNOJ SLICI U BRAVO-U JE IZGLEDAO KAO SVETAC........ALI NAKON STO JE OVO URADIO RIHANNI NI BOG MU ZATO NECE POMOCI........AKO MU SE RIHANNA OPET VRATI......JA CU JE PODRZATI
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna   Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubavna "čarka" Rijane i Krisa Brauna
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
RIHANNASERBIA :: ~RiHaNNa~ :: Novosti-
Skoči na: